درب اتوماتیک شیشه ای- شیشه سکوریت- شیشه بالکن (اصلی)
صفحه اصلی خرید تبلیغات قالب دو ستونه قالب سه ستونه

اسلاید تم

قالب های متفاوت در اسلاید تم

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
اسلاید تم
تبلیغات
دسته بندی ها
ارائه دهندگان قالب وبلاگ

درب اتوماتیک شیشه ای- شیشه سکوریت- شیشه بالکن


چگونه درب اتوماتیک خود را تنظیم نماییم؟

تمامی دستگاه های موجود در این بین تقریبا از یک ساختار پیروی میکنن، برق ورودی 220 ولت ابتدا به ترانس متصل می شود و خروجی ترانس برق 24 ولت را به برد دستگاه یا همان کامپیوتر دستگاه انتقال می دهد، وظیفه برد دستگاه انتقال فرمان به قسمت های دیگر از جمله سنسور،موتور می باشد. تنظیم سرعت باز و بسته شدن دستگاه، تایم باز ماندن، قدرت موتور و تنظیمات دیگر را میتوان از روی برد انجام داد، بهتر است برای تنظیم برد دستگاه در صورتی که مهارت کافی و لازم را نداریم از تکنسین های شرکت های معتبر استفاده کنیم، بهتر است با صرف هزینه اندکی از خسارت زدن به درب خود جلوگیری نماییم.

درب اتوماتیک شیشه ای

لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

این یک موضوع موجه است که هزینه تمام شده برای انواع درب اتوماتیک شیشه ای متغیر باشد، اما باید به این مسئله توجه لازم را داشته باشید که ممکن است یک نوع مشخص از درب اتوماتیک نیز در مصارف گوناگون و در حالت سفارشی شده قیمت متفاوتی را داشته باشد.
مدل های مختلف درب شیشه ای اتوماتیک بسته به برند اوپراتور مورد نظر (کشور و شرکت تولید کننده)، نوع فریم شیشه های درب اتوماتیک، دپهنای دهنه درب اتوماتیک و مواردی دیگر بر قیمت محصول تاثیر گذار است. به عنوان مثال شیشه جز اصلی ساختار درب اتوماتیک است بر اساس ابعاد، میزان متراژ شیشه مورداستفاده، داشتن شکل ظاهری منتظم و یا منحنی، قیمت درب اتوماتیک شیشه ای شما متغیر است.تغییر در ابعاد استاندارد درب اتوماتیک بر نوع موتور و میزان قدرت آن تأثیرگذار است، بر اساس افزایش قدرت موتور هزینه نهایی شما افزایش میابد. ایجادطرح بر روی شیشه که می تواند طرح های متفاوت از جمله لوگوی تجاری شما را شامل شودو رنگهای متنوع شیشه سکوریت نصب شده نیز به نوبه خود بر قیمت درب اتوماتیک شیشه ای تأثیرگذار هستند برای اطلاع رسانی بیشتر در مورد لیست قیمت درب های اتوماتیک شیشه ای همکاران ما همواره با کمال متانت پاسخگوی شما خواهند بود.

شیشه سکوریت

امروزه تولید شیشه سکوریت در کارخانه های ایران بسیار پیشرفته شده اند و دیگر مشکلات شیت بودن شیشه و نامرغوب بودن آن از بین رفته است.کارخانجات مادر تولید شیشه، همواره سعی بر بهبود کیفیت شیشه دارند. شیشه سکوریت مصرفی شرکت رامادر از نوع شیشه فلوت بوده و که در تولید آن بالاترین استانداردهای شیشه رعایت گردیده است. شیشه های تهیه شده از کارخانجات جهت تبدیل شدن به شیشه سکوریت و شیشه لمینیت به بهترین و استاندارترین کارخانه ها ارسال میگردد. شما میتوانید نمونه محصولات شیشه رامادر را در گالری عکس مشاهده فرمایید.

شیشه سکوریت

شیشه بالکن

نصب و اجرای محفظه شیشه بالکن، امروزه بسیار مرسوم و مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. بدنه اصلی بالکن شیشه‌ای شما از پانل‌های عمودی تشکیل شده است که برای شما دیدی بدون مانع، بدون توجه به شرایط آب و هوایی را ارائه می‌دهد، هر یک از پانل‌های شیشه‌ای نصب شده، مستقل است که به‌عنوان یک درب کشویی و یا به‌صورت درب لولایی نصب می‌گردد. البته پس از نصب این پانل‌ها، نگهداری و نظافت فضا برای شما بسیار راحت و سریع‌تر می‌باشد.

خبر تازه
تصاویر زیباسازی
ابزارهای وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
بک لینک نوفالو