موضوعات اساسی سئو برای کسب رتبه بهتر وبلاگ ها (اصلی)
صفحه اصلی خرید تبلیغات قالب دو ستونه قالب سه ستونه

موضوعات اساسی سئو برای کسب رتبه بهتر وبلاگ ها

شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰
اسلاید تم
پربازدید ها
تبلیغات
دسته بندی ها
حامی مالی
ارائه دهندگان قالب وبلاگ

موضوعات اساسی سئو برای کسب رتبه بهتر وبلاگ ها


موضوعات اساسی سئو برای کسب رتبه بهتر وبلاگ ها

seo

فناوری و تکنولوژی موتورهای جستجو در حال گسترش است ، الگوریتم ها روز به روز پیچیده تر می شوند و به دلیل این موضوعات تاکتیک ها و استراتژی های سئو به منظور پاسخگویی سریع تر دچار تغییر شده اند.

در الگوریتم های گوگل حداقل 200 فاکتور رتبه بندی برای وب سایت ها و وبلاگ ها وجود دارد که بدین معناست باید برای انجام یک بازرسی دقیق سئو صدها و یا هزاران موضوع سئو در نظر گرفته شود. تنها تعداد کمی از وبلاگ ها وجود دارند که بودجه لازم برای انجام تمامی جنبه ها و ابزار سئو را دارند تا حداکثر نتیجه را از فعالیت های بهینه سازی وب سایت بدست آورند. اگر به خاطر کمبود بودجه دسته ای از موضوعات مهم سئو نادیده گرفته شود منابع گوناگون و زمان هدر خواهند رفت.

پس باید موضوعات مهم از مسائل غیر ضروری جدا شده و با توجه به بودجه های موجود ، ابتدا موردهای اساسی انجام شده و پس از آن با توجه به لزوم اجرا دیگر فعالیت ها الویت بندی شوند.

پس توجه داشته باشید که الویت بندی مسائل سئو بسیار مهم است. منابع موجود سئو را در موضوعاتی مورد استفاده قرار دهید که باعث بهبود رنک و رتبه بندی و افزایش نرخ کلیک شما شود. تیم های سئو باید روی موردهای گوناگونی تمرکز کنند اما مسائل تکنیکال نباید نادیده گرفته شوند. این موردهای تکنیکی زمانی بسیار مهم می شوند که مشکلاتی در فعالیت های سئو وجود داشته باشد. مواردی مانند تست سرعت سایت، بررسی لینک های شکسته، بررسی نسخه موبایل وب سایت و ... از عوامل مهم می باشند.

مشکلات اساسی سئو تکنیکال

حتی در بزرگترین و بهترین وبسایت های دنیا که عملکرد فوق العاده ای دارند آنالیز سایت و بازرسی تکنیکال سئو مهم است و در بعضی سایت ها ممکن صدها مورد باید بررسی شوند و در بعضی هم تعدادی مورد باید بازرسی شود. حالا باید بررسی شود که کدام موضوعات سئو تکنیکال با رتبه بندی ارگانیک در ارتباط است. برای یک کمپانی بزرگ که در حوزه تکنولوژی و فناوری فعالیت می کند 15 بازرسی از موضوعات گوناگون وب انجام شود.

مشتریان تیم های سئو این نگرانی را دارند که تغییرات تکنیکی ناشناخته باعث ایجاد محدودیت در رشد جستجوهای ارگانیک شود. هوشیار باشید که بین موضوعات تکنیکال و عامل های درگیرکننده سئو کدام مورد در فعالیت وبسایت تاثیرگذار است. اگر روی موضوعی که مهم نیست فعالیت صورت پذیرد بازخورد مناسبی کسب نمی شود و رتبه الکسا تغییری نخواهد داشت، چون تغییرات چشمگیری در عملکرد سایت بوجود نمی آید.

اما یک بازرسی کامل بی نتیجه نیست و شرکت متوجه می شود که بعضی از اختلال های کوچک در کدام قسمت بوده و می توانند با بهبود و توسعه شرایط سایت و محتوا ، تجربه کاربر (UX) را بهبود ببخشند تا در نتیجه رتبه بندی بهتری را سایت کسب کند.

خبر تازه
استخاره آنلاین
تصاویر زیباسازی
ابزارهای وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
بک لینک نوفالو