سفارش سازی تقویم رومیزی (اصلی)
صفحه اصلی خرید تبلیغات قالب دو ستونه قالب سه ستونه

سفارش سازی تقویم رومیزی

شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰
اسلاید تم
پربازدید ها
تبلیغات
دسته بندی ها
حامی مالی
ارائه دهندگان قالب وبلاگ

سفارش سازی تقویم رومیزی


سفارش سازی تقویم رومیزی

یکی از بهترین هدایای آخر سال تقویم رومیزی می باشد این محصول به صورت مستقل توسط شرکت ها تهیه و در میان مشتریانشان توزیع می گردد.یکی روش های موثر برای تبلیغات تقویم رومیزی است چرا که نمی توانید شرکت یا اداره ای را پیدا کنید که برا روی میز آن تقویم رومیزی نباشد. ای موضوع منازل و اشخاص خصوص را نیز در بر می گیرد.براحتی می توانید با حک لوگو سفارش دهنده و یا در سفارش تعداد بالا با سفارش سازی صفحات تقویم ، طراحی کامل تبلیغاتی برای سفارشدهنده صورت میگیرده که بسیار تاثیر گزار است.

سالنامه پاسارگاد در سال ۱۳۹۸ تنها تقویم رومیزی پایه سلفون را ارائه خواهد داد. برای سفارش سازی این محصولات نکاتی است که باید مطالعه داشته باشید:

تقویم رومیزی

اولین موضوع چاپ بر روی صفحات تقویم رومیزی است

تقویم رومیزی دارای صفحات تشکیل شده از دو قسمت است یک طرح گرافیکی و دوم تاریخ و مناسبت ها که مشتریان می توانند در بخش طرح گرافیکی ، یک طراحی اختصاصی تبلیغاتی داشته باشند تا طرح، نوشته یا لوگوی شرکت خود را در آن برای مشتریان و همکاران خود به نمایش بگذارند.

دومین موضوع چاپ در پشت صفحات تقویم رومیزی است

فضای پست تقویم رومیزی یکی از بهترین قسمت برای طرح گرافیکی تبلیغاتی سفارش دهنده است. در پشت صفحات فضای بیشتری برای طراحی وجود دارد. سالنامه پاسارگاد به صورت معمول و پیش فرض تصاویر مورد نظر خود تصاویر گرافیکی ، عکس های جذاب و . . . را در پشت صفحات قرار می دهند. اما در صورت درخواست سفارش دهنده و در سفارشات اختصاصی، می توان تصاویر و متون تبلیغاتی مورد نظر سفارش دهنده را در این قسمت چاپ نمود.

حک لوگو روی پایه : ، بر روی تقویم رومیزی سلفونی می توان لوگو سفارش دهنده را بر روی پایه حک نمود( مانند طلاکوب، نقره کوب، ) که فرم سفارش باید بالای ۱۰۰ عدد باشد. توجه داشته باشید سفارش دهنده می تواند ۱۰ عدد هم سفارش دهند از آنجایی که حک لوگو به صورت فرم ۱۰۰ عددی می باشد هزینه ۱۰۰ عدد از او گرفته خواهد شد.

با ما تماس بگیرید

تلفن ثابت شرکت : 02155577699

تلفن مشاوره فروش : ۰۹۱۲۵۷۵۳۲۵۱

خبر تازه
استخاره آنلاین
تصاویر زیباسازی
ابزارهای وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
بک لینک نوفالو